KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 11733306
nr 1173 3306
Gravyrer
ett par, Pierre Charles Coqueret, "Junius Brutus / Virginius", efter Lethiere, motivet: 56x96
Kondition: slitage, skador
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.800 kr
måndag 2 april 2018
kl 18:14:24
1.000 kr
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
1.900 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
2.400 kr (Budbetjänt)
2.600 kr